„Nechte mě chvilku… Já si to rozmyslím!“

Takové je motto metody prof. Feuersteina a v této rozvířené době získává na váze. Přesně v duchu metody přechází z papíru do našeho života.
Stejně tak se v těchto dnech více než kdy jindy ukazuje, jak důležité je umět změnit své plány, nastavit nové strategie, hledat nové cesty. Také dělat různá rozhodnutí a některá i s nejistotou, zda budou správná. Chce to svůj čas a oči i mysl otevřené.


Přesně v takové situaci se právě teď nacházím i já. Nastal čas zrušit všechny plánované akce, přednášky, besedy i kurzy. Ty, kde se setkáváme osobně. Žijeme ale v době velkých možností, a tak se rozhlížím kolem, které z nich by nám mohly pomoci zůstat ve spojení a rozmýšlím, jak nejlépe. Bude to chtít chvilku a trochu toho pečlivého pozorování, ale myslím, že z toho vzejde něco zajímavého.
Zatím tedy… Skupinové akce dočasně ruším a hledám řešení. V případě individuálních setkání se domluvíme vždy podle aktuální situace, zda se potkáme osobně nebo (právě teď pravděpodobněji) využijeme možnosti konzultace přes Skype či telefon.